Erzincan Haberi: Cezaevi firarisi, eşini bıçaklayarak öldürdü

Cezaevi firarisi, eşini bıçaklayarak öldürdü

Cezaevi firarisi, eşini bıçaklayarak öldürdü

ERZİNCAN’da, yarı açık cezaevinden izinli olarak çıktıktan sonra firar eden 29 yaşındaki Seçkin Oğuz, tartıştığı eşi 25 yaşındaki Güler Oğuz’u bıçaklayarak öldürdü.
Olay, bugün sabah saat 06.30 sıralarında Hocabey Mahallesi 1052 sokakta meydana geldi. 'Gasp' suçundan 3 yıl önce hapse giren ve çeşitli suçlardan da sabıkası bulunan Seçkin Oğuz, geçen 22 Ekim günü kaldığı Yarı Açık Cezaevi'nden 3 gün izinli olarak ayrıldı. Sürenin dolmasının ardından cezaevine teslim olmayan ve hakkında 'firari' kararı verilen Seçkin Oğuz, bugün sabah saatlerinde eşi Güler Oğuz’un kaldığı eve gitti. Evde belirlenemeyen bir nedenle çıkan tartışmanın büyümesi sonucu Seçkin Oğuz, eşi Güler Oğuz’u sırtından bıçaklayarak öldürdü.
Seçkin Oğuz, polis merkezine giderek teslim olurken, çiftin 6 yaşındaki erkek çocukları ise Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Hayatını kaybeden Güler Oğuz’un cansız bedeni otopsi yapılmak üzere, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.

DHA

Loading...