Sözcü Plus Giriş

SAKARYA'nın Erenler İlçesi'nde iki aile arasında çocukların kavga etmesi nedeniyle çıkan kavgada 30 yaşındaki Birol Akdemirci, komşusu 26 yaşındaki Leyla Demirtaş'ı tabanca ile ateş ederek öldürdü, komşusunun kayınvalidesi Nagihan Demirtaş'ı ise yaraladı.
Olay gece saatlerinde, Erenler Yeni Mahalle'de meydana geldi. İddiaya göre, komşu olan iki ailenin küçük yaştaki çocukları arasında kavga çıktı. Aileleri olaya müdahale ederken, tartışmaya başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce, tabancasını çıkaran Birol Akdemirci, komşusu Leyla Demirtaş'ı ve komşusunun kayınvalidesi Nagihan Demirtaş'a ateş etti. Leyla Demirtaş boynundan, kayınvalidesi Nagihan Demirtaş ise bacağından yaralandı. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Leyla Demirtaş hayatını kaybederken, Nagihan Demirtaş ise tedavi altına alındı.
Birol Akdemirci tabanca ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Birol Akdemir'in daha önce karıştığı çok sayıda suçtan sabıkasının bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

 

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more