İzmir Haberi: Defilede Mannequin Challenge çılgınlığı

Defilede Mannequin Challenge çılgınlığı

Defilede Mannequin Challenge çılgınlığı

ANTALYA'da yeni modellerini tanıtan bir gelinlik firmasının defilesinde ünlü manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları, dünyada bir akım yaratan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı.
İğne iplik -Vito Aroma Gelinlik ve Damatlık firmasının 25-27 Kasım tarihlerinde Antalya Papillion Ayscha Hotel'de yaptığı defilede 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'nde manken Şebnem Schaefer ve iki erkek manken, 'istismar' temasıyla podyuma çıkması büyük ilgi görmüştü. Manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları bu kez dünyada hızla yayılan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı. Sahnede ışıklar söndüğü anda mankerler, hareketsiz kaldı. Koreograf Serkan Duman, "Dünyadaki bu akımı biz de denedik. İnsanlar önce ne olduğunu anlamadı sonra alkışlarla çok beğendiklerini ifade ettiler. Davetlilerin beğenmeleri bizleri daha çok mutlu etti 'dedi.
MANNEQUIN CHALLENGE NEDİR
Mannequin Challenge, zamanın donup kalması üzerine kurulu yeni bir akım. Bu yeni trendin uygulanmasında ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, bir kişi ise bu insanları telefonla videoya alıyor. Uygulayanlar genellikle sıradışı pozlar vermeye çalışıyor.

DHA

Loading...