Antalya Haberi: Diş hekimi, otomobilini ateşe verdi

Diş hekimi, otomobilini ateşe verdi

Diş hekimi, otomobilini ateşe verdi

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde diş hekimi 40 yaşındaki Mustafa A., masaüstü bilgisayar kasaları, televizyon ve sağlık dergilerini içine koyduğu otomobilini ateşe verdi. İtfaiyenin söndürdüğü otomobil kullanılamaz hale gelirken, Mustafa A. gözaltına alındı.
Alanya'ya bağlı Gedevet Yaylası Kızıltaş mevkiinde dün saat 17.30 sıralarında bir otomobilin yandığını görenler jandarma ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan aracı kısa sürede söndürdü. Jandarma ekipleri plakaları sökülmüş vaziyetteki araçta yaptığı araştırmada, tamamen yanmış 6 masaüstü bilgisayar kasası, televizyon ve çok sayıda sağlık dergisi buldu. Olay yerinin 10 metre uzağında da çakmak ele geçirildi.
Olayı araştıran ekipler, araç sahibinin diş hekimi Mustafa A. olduğunu belirledi. Jandarma ekibine aracını kendisinin ateşe verdiğini söyleyen Mustafa A. gözaltına alındı. Mustafa A.'nın ifadesinde bunu kendisine cinlerin yaptırdığını söylediği öğrenildi. Alanya'da yalnız oturan ve bir süredir psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Mustafa A.'nın sorgusu sürüyor.

DHA

Loading...