Sözcü Plus Giriş

ŞANLIURFA’nın Siverek İlçe Emniyet Müdürü Zuhri Sarıçiyil, sosyal medya hesabından paylaştığı üzerlerinde farklı polis birimlerini temsil eden 6 kedinin bulunduğu ı paylaştı. Emniyet müdürünün; 'Şanlıurfa Siverek polisinden manzaralar. Hangisini beğendiniz' sorusuyla paylaştığı polislerin kediye benzettiği , bazı takipçilerinin beğenisini kazandı, bazıları tarafından alay konusu yapıldı.
Siverek Emniyet Müdürü Zuhri Sarıçiyil, sosyal paylaşım sitesi facebook'taki hesabından bu sabah 6 kedinin bulunduğu bir paylaştı. Sarıçiyil, paylaştığı taki sert bakışlı kediyi 'terör polisi', dikkatli bakan kediyi 'asayiş polisi', etrafı süzen kediyi 'olay yeri inceleme polisi', masum bakışlı kediyi 'Ekkm polisi', uyuklayan kediyi 'karakol polisi' ve yavru kediyi 'stajyer polis' olarak tanımladı.
Sarıçiyil'in bu paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Çok sayıda kişinin beğendiği a Sarıçiyil'in takipçileri çok sayıda da yorum yaptı. ın altına yapılan yorumlarda beğendikleri kedileri not olarak yazanlar olurken, bazı takipçileri ise Sarıçiyil'e trafik polisinin neden olmadığını sordu, bir kişi ise 'ciğerci bunlar be' diye yazdı.

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more