Antalya Haberi: Eşinin sevgilisini av tüfeğiyle öldürdü

Eşinin sevgilisini av tüfeğiyle öldürdü

Eşinin sevgilisini av tüfeğiyle öldürdü

ANTALYA'nın Finike İlçesi'nde oturan 42 yaşındaki Mehmet B., eşi 26 yaşındaki Yasemin B.'nin ilişki yaşadığını itiraf ettiği 22 yaşındaki Ferhat Arslan'ı av tüfeğiyle öldürdü. Olaydan sonra kaçan Mehmet B. ve eşi Yasemin B. jandarma tarafından yakalandı.
Finike'ye bağlı Hasyurt Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, Yasemin B. iddiaya göre eşi evden ayrıldıktan sonra Ferhat Arslan'ı çağırdı. Eve gelen Ferhat Arslan ile Yasemin B. arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Ferhat Arslan evden ayrıldı. Sonrasında eşi Mehmet B.'yi arayan Yasemin B., kendisini aldattığını itiraf etti. Yasemin B. eşi eve geldikten sonra sevgilisi Ferhat Arslan'ı da eve çağırdı.
Kısa süre sonra eve gelen Ferhat Arslan ile Mehmet B. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Mehmet B., evden çıkan Ferhat Arslan'a av tüfeğiyle bir el ateş etti. Kaçmaya çalışan Ferhat Arslan, olay yerinde yere yağıldı. Gelen sağlık ekipleri Ferhat Arslan'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Arslan'ın cenazesi incelemesinin ardından otopsi için morga konuldu.
Olayın ardından Mehmet B. çocuklarını alarak evden ayrıldı. İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin kısa sürede yakaladığı Mehmet B., gözaltına alındı. Mehmet B. ile birlikte azmettirici şüphesiyle Yasemin B. de gözaltına alındı.
6 yaşında ikiz çocuk sahibi çift, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

DHA

Loading...