Denizli Haberi: Evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

DENİZLİ'nin Pamukkale İlçesinde, 4 çocuk annesi 59 yaşındaki Sevim S., evinde boğazı sıkılıp, kalbine bıçak saplanarak öldürülmüş halde bulundu. Polis, Sevim S.'nin eşini ve çocuklarından 1'i kız, diğeri erkek 2 çocuğunu gözaltına aldı.
Bugün saat 13.00 sıralarında, Zeytintöy Mahallesi, Vakıf Caddesi'ndeki Sağdıç Apartmanı'nın üçüncü katındaki daireye ziyarete gelen evli kızı S.D., annesi Sevim S.'yi kapı girişinde kanlar içinde buldu. İhbar üzerine gelen 112 Acil Servis ekibi, kalbinin üzerinde bıçak saplanmış haldeki Sevim S.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Sevim S.'nin cesedi, ambulansla Denizli Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.
Olay yerine ve hastane morguna polis ekipleri gönderildi. Polis, öldürülen Sevim S.'nin boğazında sıkma izi olduğunu, yatak odasında bıçaklandığını, ardından da daire kapısına kadar sürüklenerek geldiğini belirledi. Ayrıca olaya intihar görünümü verilmek için mutfakta doğalgazının açık bırakıldığı da tespit edildi.
Geniş çaplı soruşturma başlatan polis, öldürülen Sevim S.'nin oto tamircisi olan eşi Saygın S., oğlu Semih S. ve kızı S.S.'yi gözaltına aldı. Polisin soruşturması sürüyor.

DHA

Loading...