Sözcü Plus Giriş

BODRUM Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından Vodafone Red'in katkılarıyla Marina Yat Kulüp Bodrum'un düzenlediği Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları ödül töreniyle sona erdi.
Bodrum'da bu yıl 11'incisi düzenlenen Vodafone Red Famous Cup, ödül töreniyle sona erdi. Gani Müjde'nin sunumuyla Marina Yat Kulüp Jazz Bar'da yapılan  ödül törenine; Bodrum Marina Genel Müdürü Ömer Karacalar, Yonca Evcimik, Elif Ece Uzun, Özlem Kaymaz, Pınar Aylin, Berk Buğra Bahadır, Kemal Uçar, Levent Özçelik, Koray Bilici, Pelin Akil, Zeynep Mansur, Mehmet Coşkundeniz, Fulya Zenginer, Zeynep Beşerler, Bülent Çetinaslan, Billur Kalkavan, Anıl Altan, Bünyamin Sürmeli ve Uğur Kurul gibi tanınmış isimler de katıldı.
Bodrum açıklarında 30 tekneyle 300'e yakın yelkencinin kıyasıya mücadele ettiği ve iki gün süren yarışlarda IRC 1 kategorisinde 'Renault Farr Away' teknesi ile Team Özonur ekibi, IRC 2 kategorisinde 'Kum B' teknesi ile Cemre Metin ve ekibi, IRC 3 kategorisinde 'Matador' teknesi ile Cüneyt Büyükuçak ve ekibi, destek sınıfı kategorisinde ise 'Smyrna Sailing Fıçı' teknesi ile Zeynep Karadağ ve ekibi, IRC 4 kategorisinde 'Blues 1' teknesi ile Mustafa Söyler ve ekibi birinci oldu. IRC genelde ise 'Renault Farr Away' teknesiyle Team Özonur üçüncü, 'Shak Shuka' teknesiyle Hasan Utku Çetiner ve ekibi ikinci, "Matador" teknesiyle Cüneyt Büyükuçak ve ekibi birinci oldu.

 

DHA