Antalya Haberi: Fulya'nın katilinden kan donduran ifade: Şuursuzca vurdum (2)

Fulya'nın katilinden kan donduran ifade: Şuursuzca vurdum (2)

Fulya'nın katilinden kan donduran ifade: Şuursuzca vurdum (2)

ARKADAŞI FULYA'YI ANLATTI
Kaş'ta ölü bulunan Fulya Özdemir'in arkadaşı Gonca Dülger, 1 senedir tanıdığı genç kadını, 'sevgi dolu, sanatçı duyarlılığı olan, yufka yürekli biri' olarak tanımladı ve yaşanan olaydan çok kötü etkilendiklerini aktardı. Fulya Özdemir ile cinayet şüphelisi Atila Matka arasında gönül ilişkisi olduğuna inanmadığını kaydeden Dülger, şöyle dedi:
"Katil zanlısı kendisine; ailesini, anne, babasını, eşini kaybettiğini söylemiş. Bir gönül ilişkisi olduğunu sanmıyorum. Daha önce bir ilişkisi vardı Fulya'nın, getirip tanıştırmıştı beni. Daha sonra anlaşamadılar ve gayet medeni şekilde ayrılmışlardı. Fakat bu Atila denen kişiyle bir ilişkisi olduğunu zannetmiyorum. Bu kişi bence Fulya'nın yufka yürekliliğini, ne kadar yardımsever bir insan olduğunu anlayıp kendini acındırarak ona yaklaşmaya çalıştı, onun bu yönünü kullanmaya çalıştı. Belki Atila, Fulya'dan hoşlandı, birlikte olmak istedi, Fulya bunu reddetti. Atila bunu reddedip böyle bir şeye girişmiş olabilir."
'GÖNÜL İLİŞKİSİ OLSA SÖYLERDİ'
Fulya'nın insanları, hayvanları ve doğayı çok sevdiğini, düşüncelerini net ve direkt söyleyen biri olduğunu kaydeden Dülger, "Bir gönül ilişkisi olsaydı bunu söylerdi. Bir insandan hoşlandığında ya da hoşlanmadığında veya herhangi bir durumda bunu hemen söylerdi. Bu yüzden birçok insan tarafından da yanlış anlaşılmış olabilir" dedi.

DHA

Loading...