Sözcü Plus Giriş

Bursa Haberi: Gemlik’te 20 gün önce cezaevinden çıkan genç pompalı tüfekle öldürüldü

Gemlik’te 20 gün önce cezaevinden çıkan genç pompalı tüfekle öldürüldü

Güncellenme: 15:39, 20/10/2016
Gemlik’te 20 gün önce cezaevinden çıkan genç pompalı tüfekle öldürüldü

– BURSA’nın Gemlik İlçesi’nde, 20 gün önce cezaevinden çıkan 30 yaşındaki Zeki Çamlı, bir oto kiralama işyerine tabancayla ateş etti. Bunun üzerine işyerinden çıkan ve henüz kimliği belirlenemeyen bir kişinin pompalı tüfekle ateş açması sonucu Zeki Çamlı göğsünden, yoldan geçen bir kadın da bacağından yaralandı. Hastaneye kaldırılan Zeki Çamlı yaşamını yitirirken, polis pompalı tüfekle ateş eden şüpheliyi arıyor.
Olay, Gemlik İlçesi Orhangazi Caddesi’nin sahile çıkış bölümünde meydana geldi.  20 gün önce cezaevinden çıktığı bildirilen Zeki Çamlı, iddiaya göre borç alacak anlaşmazlığı yüzünden S.A.’ya ait oto kiralama işyerine tabancayla ateş etti. Saldırı üzerine işyerinden çıkan ve henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi de pompalı tüfekle ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalarla Zeki Çamlı göğsünden, yoldan geçen adliyede görevli kadın memur S.S. de bacağından yaralandı. Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Zeki Çamlı yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Bacağından yaralanan S.S. ise tedavi altına alındı.
Olay yerine gelen polis çevrede önlem alarak soruşturmaya başladı. Pompalı tüfekle ateş ettikten sonra kaçan şüpheli aranıyor.

DHA