Sözcü Plus Giriş

HAKKARİ Belediye Başkanlığı'na kayum olarak atanan Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim, koltuğuna oturdu. İlk olarak Vali Vekili Hasan Ongu'nun ziyaret ettiği Epcim, "Hakkari Belediyesi'nin hizmet belediyeciliğine geçmesi noktasında gayret sarf edeceğiz" dedi.
Hakkari Belediyesi'ne 11 Eylül'de kayyum olarak atanan Vali Yardımıcısı Cüneyt Epcim'i Vali Vekili Hasan Ongu, Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Emre Tayanç, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ayhan Dal, Adalet Komisyonu Başkanı Yusuf Kaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ve Emniyet Müdürü Resul Holoğlu makamında ziyaret ederek 'Hayırlı olsun' dileğinde bulundu.
Kendisini ziyarete gelen Vali Vekili Ongu ve beraberindekilere teşekkür eden Epcim, açıklamalarda bulundu. Epcim, şunları söyledi:
"Hakkarimize hizmet etme noktasında askerimiz, jandarmamız, emniyetimiz ile birlikte bu gemiyi yürüteceğiz. Hizmet için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Daha öncede söylediğimiz gibi Hakkarililere mahalli müşterek hizmetleri etkili bir şekilde sağlamaya çalışacağız. Hakkari'de devletin kurumları ile belediye arasında yaşanan küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakıp, Hakkari belediyesinin artık terör belediyeciliğinden hizmet belediyeciliğine geçmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hakkari halkının özlemini çektiği hizmetleri elimizden gelen gayreti gösterererek sağlamaya çalışacağız."

DHA