Karabük Haberi: İntihar eden THY kabin memuru Karabük'te toprağa verildi

İntihar eden THY kabin memuru Karabük'te toprağa verildi

İntihar eden THY kabin memuru Karabük'te toprağa verildi

ABD'de kaldığı otel odasında intihar eden Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru 31 yaşındaki Eda Özdemir, memleketi Karabük’ün Eskipazar İlçesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
THY kabin memuru Eda Özdemir, New York'ta Marriot Long Island Otel'de odasında kendisini duş perdesine asarak yaşamına son vermişti. Özdemir'in cenazesi, İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan ailesine teslim edilerek, Karabük Eskipazar'a bağlı Sofular Köyü Salmanlar Mahallesi'ne getirildi. 
Mahalledeki camide kılınan cenaze namazına Özdemir'in Ankara'da yaşayan annesi Nurcan, babası Hasan Özdemir, ablası Elif, yakınları, arkadaşları ve köylüler katıldı. Özdemir'in tabutunun üzerine duvağı konuldu. Tabuta sarılan anne Nurcan Özdemir, "Güzel kuzum. Gelinlik giyemeyen kızım. Ben hiç kimseye sana laf söylettirmezdim, eleştirtmezdim. Seni çok seviyorum kızım. Güle güle git annem" diyerek gözyaşı döktü. Nurcan Özdemir, diğer kızı Elif ile birlikte uzun süre tabutun başından ayrılmadı. Cenaze namazı kılındıktan sonra baba Hasan Özdemir, tabutu açarak kızına son kez baktı. Özdemir’in cenazesi daha sonra mahalle mezarlığında toprağa verildi.

DHA

Loading...