İstanbul Haberi: İstanbul Rumeli Balkan Kadınları Derneği, Başkan Altınok Öz’ü ziyaret etti

İstanbul Rumeli Balkan Kadınları Derneği, Başkan Altınok Öz’ü ziyaret etti

İstanbul Rumeli Balkan Kadınları Derneği, Başkan Altınok Öz’ü ziyaret etti

İSTANBUL  Rumeli Balkan Kadınları Derneği Başkanı Hale Güloğlu ve Yönetim Kurulu, Başkan Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Başkan Danışmanı Vasfiye Yılmaz'la birlikte İstanbul Rumeli Balkan Kadınları Derneği Başkanı Güloğlu ve yönetimine, Kartal Belediyesi binasındaki proje odalarını gezdirerek ilçede devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Altınok Öz, konuklarına ayrıca TAK Kartal'ın kuruluş amacı, mahallelerde yaptığı çalışmalar ve tasarımlarını anlattı.

İstanbul Rumeli Balkan Kadınları Derneği Başkanı Hale Güloğlu, ziyaret sırasında "Sayın Başkanım, Kartal sizin gibi bir başkanı olduğu için çok şanslı. Huzurevi ve Yakacık’ta yapımı devam eden park gibi birçok projeniz var. Bunları yakından takip ediyoruz. Öte yandan derneklere verdiğiniz önem ve destek içinde size teşekkür ediyoruz. Ayrıca kadının toplumda güçlenmesi adına yaptığınız çalışmalardan dolayı da teşekkür ederim." dedi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de konuklarına teşekkür ederken "Projelerimizle Kartal, Anadolu Yakası’nın merkezi haline gelme yolunda hızla ilerliyor." dedi.

 

DHA

Loading...