Sözcü Plus Giriş

KONYA Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından itfaiye teşkilatının 302'nci yıldönümü nedeniyle Türkiye genelinde yapılan 'İtfaiye Basın Ödülleri' yarışmasında Doğan Haber Ajansı, dalında 2'ncilik ödülünün sahibi oldu.
Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından itfaiye teşkilatının 302'nci yıl dönümü nedeniyle bu yıl ikinci kez Türkiye genelinde yapılan 'İtfaiye Basın Ödülleri' Dedeman Otel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende gönüllü itfaiyeciliğin önemine dikkat çeken Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Cevdet İşbitirici, gönüllü itfaiyeciliğin sadece Konya ile sınırlı kalmaması için ellerinden geleni yaptıklarını, bu alanda da tüm Türkiye'ye kapsayan gönülle itfaiyeciler derneğini kurduklarını ifade etti.
dalında yapılan yarışmada 1'incilik ödülü olan 5 bin lira İHA Kocaeli muhabiri Refik Fidan'a, 2'ncilik ödülü 3 bin lira DHA Konya muhabiri Tolga Yanık'a ve 3'üncülük ödülü olan 2 bin lira ise Habertürk Gazetesi İstanbul muhabiri Uzay Kesmen'in oldu.
Geçen yıl ilk ki düzenlenen 'İtfaiye Basın Ödülleri'nde dalında o dönem DHA Zonguldak Büro Şefi Ersin Ercan birinci, DHA Bartın Muhabiri Ayhan Acar ikinci, DHA Konya Muhabiri Hasan Dönmez üçüncü olmuştu.

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more