Van Haberi: Kayıp Bahar'ın bulunması için Van'dan arama köpekleri getirildi

Kayıp Bahar'ın bulunması için Van'dan arama köpekleri getirildi

Kayıp Bahar'ın bulunması için Van'dan arama köpekleri getirildi

SİİRT'in Pervari İlçesi'nde 6 gün önce, dedesine ait evin bahçesinde oynadığı sırada kaybolan ve tüm aramalara rağmen bulunamayan 2.5 yaşındaki Bahar Aysaral için Van'dan arama köpekleri getirildi.
Ailesi ile birlikte Van'dan Pervari İlçesi'ne bağlı Bent Köyü'ndeki dedesinin evine gelen küçük Bahar Aysaral, dedesine ait evin bahçesinde oynadığı sırada kayboldu. 6 günden beri kayıp olan küçük Bahar, hala bulunamadı. Kızının yaşından endişe ettiğini belirten anne Hamdiye Aysaral, şöyle dedi:
"Eşim Mikail ile birlikte perişan olduk. Artık kızımın hayatından şüphe ediyorum, lütfen bulunsun, kızımı gören bana geri getirsin, biz her yerde arıyoruz ancak bir tülü bulamadık. Bugün itibariyle aradan 6 gün geçti ve halen bulunamadı. Her akşam gözlerimi kapattığımda onu görüyorum, uyandığımda yine onu görüyorum."
Kızının kayıp olduğu sırada Van’da olan babası Mikail Aysaral ise, "Kızım kaybolduğu zaman ben Van’da idim. Haberi bana telefonla bildirdiler ve hemen geldim. Aramalara katıldım ancak halen bulamadık. Jandarma ve AFAD ekipleri buraya geldi, aramalar yaptı. Kaybolduğu ilk gün kızıma ait ayakkabıları bulundu ancak kendisi bulunmadı. Adeta yer yarıldı içine girdi. Üç şeyden şüpheleniyorum; birincisi kızımın dereye düşmesi, ikincisi köyün çıkışına çıkmış olabilir ve yabani hayvanların saldırması, üçüncüsü ise kızımın kaçıldığından şüpheleniyorum" diye konuştu.
Küçük Bahar Aysaral'ı aramak için Van'dan arama köpeklerinin getirildiği ve aramaların sürdürüldüğü kaydedildi.

  

DHA

Loading...