Sözcü Plus Giriş

KAYSERİ Ticaret Odası (KTO) Meclis Başkanı Ömer Gülsoy, son günlerde yaşanan terör olaylarını şiddetle kınadıklarını belirterek, "Hainler, amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacak" dedi.
KTO Meclis Başkanı Gülsoy, terör olaylarında şehit düşen güvenlik görevlileri ile ilgili taziye ve kınama mesajı yayınladı. Gülsoy mesajında; birlik ve bütünlüğü hedef alan ve amacı sadece şiddet ve terör faaliyetleri olan hainlerin, yaptıkları son saldırılarda 10 vatan evladığını şehit ettiğini söyledi. Gülsoy, şöyle dedi:
"Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik eli kanlı terör örgütü ile onları içte ve dışta destekleyen yandaşlarını şiddetle kınıyoruz. Hainler amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Aziz vatanımızı korurken şehit düşen, yürekleri vatan ve millet sevgisi ile dolu bağımsızlık ve Özgürlüğümüzün ölümsüzleşen simgesi olarak sonsuza dek gönlümüzde yaşayacak olan şehitlerimize Allahtan rahmet, en değerli varlıkları olan evlatlarını bu ülke için şehit veren acılı ailelerine ve yüce Türk Milletimize başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum."

DHA