Sözcü Plus Giriş

CİNAYET ŞÜPHELİSİ OTOGARDA YAKALANDI
Antalya'nın Serik İlçesi'nde tabancayla 17 yaşındaki Kadriye Polat'ı öldürüp, babası 57 yaşındaki Mehmet Polat ile annesi 52 yaşındaki Nesrin Polat'ı ağır yaraladıktan sonra kaçan cinayet şüphelisi 20 yaşındaki Şahin K., Manavgat'ta yakalandı. Şahin K., Manavgat Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden Adana'ya gitmek için bindiği otobüste jandarma tarafından gözaltına alındı.
EVLENME İSTEĞİ KABUL EDİLMEDİ
Jandarma eşliğinde Serik'e getirilen cinayet şüphelisi Şahin K.'nın Kadriye Polat'la evlenmek için ailesinden istediği, ancak ailenin karşı çıktığı belirtildi. Bugün saat 03.00 sıralarında kızın babası Mehmet Polat ile görüşmek için eve gelen Şahin K.'nın çıkan tartışma sonrası yanında getirdiği kendisine ait ruhsatsız tabancayla Kadriye Polat ile anne ve babasının başlarına ateş ettiği kaydedildi. Olay sonrası Şahin K.'nın evin yanındaki portakal bahçesinden kaçarak uzaklaştığı belirtildi. Olay yerinde bulunan ayakkabıların da Şahin K.'ya ait olduğu kaydedildi.
Jandarma olayla ilgili soruşturma kapsamında Şahin K.'nın ağabeyi H.K. ile dayısının oğlu A.G.'yi de gözaltına aldı. Şüphelilerin işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more