Sözcü Plus Giriş

2008 Eurovision Yarışması'nda ikinci olan Ukraynalı ünlü pop star Ani Lorak'ın eşi Türk işadamı Murat Nalçacıoğlu, iş ve özel yaşamı hakkında soruları yanıtladı.

Nalçacıoğlu, Ukrayna’da 1+1 kanalında ekranlara gelen “Svetskaya Jizn” programında, Moskova’da kısa süre önce kendi işini açtığını, bu nedenle Rusya başkentinde ev satın aldıklarını söyledi.

Ünlü sunucu Katya Osadçaya’nın sorularını yanıtlayan Nalçacıoğlu, “Evet, Moskova’da daire ve araba satın aldık. Şoförümüz, korumamız, işimiz var. Orada kendi şirketimi açtım” dedi.

Ukrayna’ya dönüp dönmeyi planlamadıklarının sorulması üzerine ise işadamı, “Bu bence doğru bir soru değil. Ukrayna’dan gitmedik, burada yaşıyoruz. Birçok insanın farklı ülkelerde evi, arabası ve işi var. Türkiye de, Ukrayna da, Moskova da bizim evimiz. İspanya’da da ev satın almak istiyoruz, cazip bir teklif var. Yazın kızımızla orada kalmak istiyorum, çünkü iklimi iyi” diye konuştu.

Eşi ile siyasi konuları konuşmamaya özen gösterdiklerini belirten Nalçacıoğlu, “Ne Türkiye ne de Ukrayna’nın politikası hakkında konuşmamaya gayret ediyoruz. Türkiye’ye ve Ukrayna’ya barış gelmesini temenni ediyoruz” dedi.

Nalçacıoğlu, eşi ile birlikte yakın zamanda ikinci çocuğu yapmayı arzu ettiklerini de söyledi.

Rusya’da sık sık konser veren Ani Lorak’ın, Moskova’da konut edinmeyi planladığı daha önce de yazılmıştı.

Ani Lorak, daha önce Rusya vatandaşlığına geçmesi yönünde yapılan teklifi reddetmişti.

Ani Lorak’ın Rusya’da en son Deniz Kuvvetleri Günü için sahne alması Ukrayna’da sosyal medyada olumsuz tepkilere yol açmıştı.

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more