Manisa Haberi: MASKİ'nin acı günü (2)

MASKİ'nin acı günü (2)

MASKİ'nin acı günü (2)

İKİ AYRI TÖRENLE UĞURLANDI
Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü'nde Basın Danışmanı olan ve kalp krizinden ölen Gazeteci 39 yaşındaki Pınar Ekmen için 2 ayrı tören düzenlendi. MASKİ hizmet binası önünde törene; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ile Genel Müdürlük çalışanları tam kadro katıldı. Burada kısa bir konuşma yapan MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Ekmen'e Allah'tan rahmet diledi.
MASKİ Genel Müdürlüğü'nde yapılan tören ardından Ekmen'in cenazesi Manisa Büyükşehir Belediyesi önüne getirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter ve Yardımcıları, daire başkanları, şube müdürleri, ilçe koordinatörleri ve Büyükşehir Belediyesi çalışanları Ekmen'i karanfillerle karşıladı. Duaların ardından bir konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün ise Ekmen'i güler yüzüyle, çalışkanlığıyla, topuklu ayakkabılarının koridorlarda yankılanmasıyla, başarılarıyla ve iş aşkıyla hatırlayacaklarını söyledi. Kelimelerin yetersiz kaldığını ve merhumenin zamansız bir şekilde genç yaşta hayata veda ettiğini dile getiren Ergün, Ekmen'e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.
KARANFİLLERLE UĞURLANDI
Duaların ardından tabuta Başkan Ergün ve Ekmen'in çalışma arkadaşları tabuta omuz vererek, cenaze aracına taşıdı. Çalışma arkadaşları ve meslektaşları tabuta karanfiller atarak Pınar Ekmen'i son yolculuğuna uğurladı. Pınar Ekmen'in cenazesi ikindi namazından sonra Hatuniye camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Kırtık Mezarlığındaki Aile kabristanına defnedildi.
Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA, (DHA)

 

 

DHA

Loading...