İzmir Haberi: Odasında kendini yakan müdür öldü

Odasında kendini yakan müdür öldü

Odasında kendini yakan müdür öldü

BURDUR'un Kemer İlçesi'nde odasında üzerine benzin döküp ateşe veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü 48 yaşındaki Yusuf Aydın, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.
Olay, Kemer HEM Müdürlüğü binasında geçen 17 Ekim öğle saatlerinde meydana geldi. Odasının kapısını kilitleyen müdür Yusuf Aydın, üzerine benzin dökerek kendini ateşe verdi. Bağırma seslerini duyan çalışanlar odaya koştu. Kapıyı kırıp içeri giren çalışanlar, Yusuf Aydın'ı saran alevlere yangın söndürme tüpüyle müdahale etti. Kısa sürede söndürülen alevler sonrası yüz ve vücudunda ağır yanıklar oluşan Yusuf Aydın, ambulansla Burdur Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yanık ünitesi bulunmaması nedeniyle Yusuf Aydın, İzmir'e sevk edildi.
Evli ve 3 çocuk babası Aydın, tedavi gördüğü İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezi'ne bugün yaşamını yitirdi. Aydın'ın cenazesinin yarın Kemer'de toprağa verileceği belirtildi.
Yusuf Aydın'ın bir süre önce idari soruşturma geçirdiği ve bunun sonucu görevden alınarak Karamanlı İlçesi'ne öğretmen olarak tayininin çıktığı ve bu nedenle bunalıma girdiği öne sürüldü.

 

DHA

Loading...