Sözcü Plus Giriş

ÖZEL Sporcular Şehit Ömer Halisdemir Türkiye Bocce Şampiyonası, Antalya'nın Serik İlçesi'nde başladı. Şampiyona öncesi yapılan törende özel sporcular Ömer Halisdemir'in ının bulunduğu Türk bayraklı tişört giydi.
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ve Belek turizm merkezindeki 5 yıldızlı Maritim Pine Beach Otel'de başlayan ve 3 gün sürecek şampiyonaya 45 ilden 125 spor kulübünü temsilen 243 özel sporcunun katılıyor. Şampiyona adını veren 15 Temmuz şehitlerinden Astsubay Ömer Halisdemir için yapılan törene Antalya Vali Yardımcısı ve Serik Kaymakam vekili Mehmet Yavuz, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanvekili Sadettin Akçi, federasyon ve kulüp yetkilileriyle sporcular katıldı.
Törende Ömer Halisdemir ve demokrasi şehitleri için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ömer Halisdemir'in ı ve Türk bayrağının yer aldığı, üzerinde 'Minnettarız' yazılı tişörtler giyen özel sporculardan bazıları saygı duruşu ve İstiklal Marşı sırasında asker selamı verdi. Şehit Ömer Halisdemir anısına hazırlanan klip de açılış töreninde gösterildi. Tören sonunda katılımcılar hatıra ı çektirdi.

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more