Denizli Haberi: Sayısal'da 1.5 milyon TL'lik talih kuşu Denizli'ye vurdu

Sayısal'da 1.5 milyon TL'lik talih kuşu Denizli'ye vurdu

Sayısal'da 1.5 milyon TL'lik talih kuşu Denizli'ye vurdu

SAYISAL Loto da büyük ikramiye Denizli'ye isabet etti. Sayısal Loto'nun dün akşam yapılan çekilişinde 6 numarayı tek bir kişi bildi ve 1 milyon 544 bin 912 lira ikramiyenin sahibi oldu. Kuponun oynandığı bayi Soner Şakir Bayrak, talihlinin kim olduğunu bilmediğini söyledi.
Sayısal Lotu'nun dün akşam yapılan 1041'inci Çekilişi'nde 9, 11, 13, 14, 16 ve 44 rakamlarını sadece Denizli'den bir kişi bildi ve 1 milyon 544 bin 912 lira ikramiyenin sahibi oldu. Sayısal Loto talihlisinin kuponu İstasyon Caddesi'nde 36 yıldan bu yana  şans oyunları bayiliği yapan 26 numaralı bayiden yatırdığı belirlendi. Talihlinin kuponu yatırdığı bayi Soner Şakir Bayrak, talihlinin kim olduğunu bilmediğini, haftada yaklaşık 4 bin kişinin Sayısal Loto oynadığını söyledi. Bayrak, "Şans oyunları bayiliğini babamdan devraldım. 36 yıldır aile olarak bu işi yapıyoruz. 36 yıldır ilk kez bu kadar büyük bir ikramiye kazandırıyoruz. Umarım, ihtiyacı olan birine çıkmıştır. Kupon yatıran herkes kazanırsa maddi destekte bulunacağını söylüyor ama şimdiye kadar hiç gelen olmadı" dedi.
Sayısal Loto talihlisinin Denizli'den çıkması üzerine kuponun oynandığı bayi de ilgi çekti. Bir çok Denizlili, İstasyon Caddesi'ndeki bayiye giderek şans oyunu oynadı.

DHA

Loading...