İstanbul Haberi: Sektörün yıldızları öğrencilerle bir araya geldi

Sektörün yıldızları öğrencilerle bir araya geldi

Sektörün yıldızları öğrencilerle bir araya geldi

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi Endüstri Mühendisleri topluluğu tarafından düzenlenen Üreten ve Gelişen Endüstri Mühendisleri ÜRGEM'16 sektörün başarılı isimleri öğrenciler ile buluştu.

Gelişen Endüstri sektörünün parlayan yıldızları ve Türkiye'nin genç beyinleri İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde bir araya gelmeye hazırlanıyor. 2122 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen organizasyon; başta İstanbul Gelişim Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi iş birliği ile 2 gün boyunca 09.00-16.30 saatleri arasında yapıldı.

Etkinlik boyunca öğrencilere tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi ile yol gösterecek konuklar arasında; Kanal D Spikeri Serdar Cebe, Borusan Genel Müdürü Zafer Terzioğlu, Coca Cola Saha Satış Yöneticisi Erdem Kahraman, Amphenol Genel Müdürü Hakan Saraçoğlu, Nielsen Genel Müdürü Erdem Tolon, Kom Fabrika Müdürü Utkan Uluçay, EKOL Lojistik İnsan Kaynakları Direktörü Berrin Yıldız Tavman, Lisi-Aerospace Üretim Müdürü İlker Aksoy yer aldı.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulüp Başkanı Buse Yüksel, "Amacımız rakip değiliz birleşelim güzel etkinliklere ve projele imza atarak bunu kanıtlamaktı bunu da bu etkinlikte göstermiş olduk" dedi.

DHA

Loading...