İstanbul Haberi: Tedavi parasını böyle çaldılar

Tedavi parasını böyle çaldılar

Tedavi parasını böyle çaldılar

Fatih Çapa Tramvay Durağının karşısındaki bir restoranda meydana gelen hırsızlık güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

 Önceki gün ablasını İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne tedavisi için getiren Gülgün Önal, hastanenin yakınındaki bir restorana yemek yemek için girdi.  Bir masaya oturan Önal ve yanındakilerin yemek yediği sırada iki kadın masaya yanaştı. Kadınlardan biri yandaki boş masaya otururken diğeri ise Önal'ın oturduğu sandalyeye asılı çantayı aldı.

 Şüpheliler daha sonra soğuk kanlı hareketlerle restorandan uzaklaştı. Hırsızlık yaklaşık 40 saniye sürdü. Bir süre sonra çantasının yerinde olmadığını gören Gülgün Önal durumu polis ekiplerine haber verdi. Restoranın güvenlik kameralarını inceleyen polis şüphelileri aramaya başladı. Önal çantada 3 bin lira ve 800 dolar olduğunu, parayı ise hastane masrafları için harcayacaklarını belirtti.

 Güvenlik kameralarına yansıyan olayın şüphelilerini, polis ekiplerinin yakalayacağına inandığını söyleyen Önal, "Kaşla göz arasında hırsızlığı gerçekleştirdiler. Restoranda 3 dakika bile durmamışlar zaten" dedi.

 

 

DHA

Loading...