Son Dakika: Türkiye, EuroBLECH Sac İşleme Teknolojileri Fuarı'na 92 firmayla katılıyor

Türkiye, EuroBLECH Sac İşleme Teknolojileri Fuarı'na 92 firmayla katılıyor

Türkiye, EuroBLECH Sac İşleme Teknolojileri Fuarı'na 92 firmayla katılıyor

Almanya'nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen, alanında dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan 24. Uluslararası EuroBLECH Sac İşleme Teknolojileri Fuarı bu yıl 25 -29 Ekim tarihleri arasında Hannover Fuar Alanı'nda düzenlenecek.

Fuarda sac ve metal levha işleme sanayindeki en son teknolojileri ve sektörün geleceği ile ilgili gelişmeler sergilenecek. Sektörün küresel düzeyde takip ettiği fuara bu yıl yaklaşık 40 ülkeden bin 550 firma katılacak. Firmalar ürünlerini 89 bin metre kare alan üzerine kurulan stantlarda sergileyecek.

25 Ekim'de kapılarını açacak fuara Türkiye'den 92 firma katılacak. Ülkemiz fuara katılımcı şirket sayısı bakımından bu yıl 40 ülke arasından ev sahibi Almanya ve İtalya'nın ardından Çin ile birlikte 3. sırada yer aldı. Fuarı bu yıl 100 ülkeden konusunda uzman 65 bin ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir. Bu yılki fuarda Türkiye Makine Tanıtım Grubu (MTG) 27 Ekim tarihinde saat 18.30'da fuar alanında yer alan Robotation Academy binasında bir kokteyl düzenleyecek.

DHA

Loading...