Sözcü Plus Giriş

İstanbul Haberi: Umut bebeğin hazin ölümü

Umut bebeğin hazin ölümü

Güncellenme: 15:58, 20/10/2016
Umut bebeğin hazin ölümü

KAĞITHANE' de bebeğini uyutup kendisi de uyuyan anne uyandığında,  6 aylık bebeğini hareketsiz halde buldu. Bebeğin, götürüldüğü hastanede hayatını kaybettiği anlaşıldı.
Olay Kağıthane’de sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 6 aylık bebeği Umut'u uyutup yatağına yatıran anne Derya Köseci, kendi yatağında uykuya daldı. Bir süre sonra yatağından kalkan anne, bebeğini yan dönmüş ve kusmuş halde buldu. Bebeğin hareket etmediğini fark eden anne, panik halinde eşini eve çağırdı. Eşi ile beraber Umut’u özel bir hastaneye götürdü. Ancak yapılan muayenede bebeğin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Bebekte herhangi bir yara izine rastlanmadı. Polis olay yerinde araştırma yaptı.
ANNE FERYAT ETTİ
Bebeğinin öldüğünü öğrenen anne, hastane önünde feryat etti. Yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilen anne otomobile bindirilerek götürüldü. İstanbul Cumhuriyet Savcısı hastaneye gelerek inceleme yaptı. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı  kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için, bebeğin cenazesini İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

 

DHA