Sözcü Plus Giriş

KARABÜK'te 37 yaşındaki Arslan N.'nin, evli sevgilisi 31 yaşındaki A.K. ile onun eşinden kaçarken otomobille çarptığı 32 yaşındaki Işıltan Volga Işıkdağ, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Geçen Salı günü meydana gelen olayda A.K., iddiaya göre eşi N.K.'ya haber vermeden evden çıkıp bir süredir görüştüğü Arslan N.'nin otomobiline bindi. Eşinin kaçtığını anlayan N.K., iki arkadaşını yanına alarak otomobille eşinin peşinden gitti. Kovalamaca sırasında Arslan N.'nin kullandığı otomobil, Güven Kavşağı’nda ellerinde poşetle yürüyen Işıltan Volga Işıkdağ’a çarptı. Güvenlik kamerasına da yansıyan kazada ağır yaralanan Işıkdağ, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğum bakımdaki yaşam savaşını dün akşam saatlerinde kaybetti.
Türk Telekom Karabük Şube Müdürlüğü’nde tekniker olarak çalışan Işıkdağ’ın, kazanın olduğu gece bir alışveriş merkezinde tadilat işi yapan arkadaşlarının isteği üzerine onlara tavuk döner götürdüğü öğrenildi. Kazanın ardından olay yerinden kaçan, daha sonra yakalanan Arslan N., nöbetçi mahkemece tutuklandı.

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more