Sözcü Plus Giriş

Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi'nde son anda iptal edilen Ankara Tiyatro Günleri'ne Yenimahalle Belediyesi kucak açtı. Merakla beklenen etkinlik Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde başladı.

Foto: SÖZCÜ – Günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolan Ankaralılar Shirley ile güldüler

Başarılı usta oyuncu Sumru Yavrucuk'un tek kişilik komedi oyunu “Shirley” ile start alan tiyatro günleri, 6 gün boyunca Yenimahalle Belediyesi'nin salonlarında vatandaşla buluşacak.

İlk olarak “Shirley” adlı tek kişilik komedi oyunu ile buluşan Ankaralılar, günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş Shirley Valentine'nin öyküsü'nü Yavrucuk'un yorumuyla izledi.

Yeniden hayat bulan komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra kendini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran yaşamını izleyen vatandaşlar, oyunda kendi hayatlarından da kesitler buldu.

Oyunun sonunda Yenimahalle Belediyesi'ne ve katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkürlerini sunan Sumru Yavrucuk, kendisi ayakta alkışlayarak beğenilerini dile getiren vatandaşlara, “İyi ki varsınız. Bugün çok rahatsızdım ve sizler için sahneye çıktım” dedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more