Transformers Gordion’a geliyor

Gordion Alışveriş Merkezi, sömestr döneminde minik ziyaretçilerini unutmuyor ve onları Transformers’ın heyecan verici dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Transformers Gordion’a geliyor

25 Ocak – 7 Şubat arasında gerçekleşecek tüm sömestr tatilini kapsayacak etkinlikler birbirinden farklı ve enerji dolu oyun ve atölyeleriyle, Ankaralı çocuklara en güzel karne hediyesini veriyor.

Foto: SÖZCÜ – Transformers Türkiye'de ilk kez Gordion AVM'de

 

Ankara'nın önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden Gordion, Türkiye'de bir ilke imza atarak Transformers'ın dünya çapında çocukların hayranlığını kazanan dünyasını Ankara'ya taşıyor. Bir hafta boyunca dopdolu etkinlikler, yarışmalar ve atölyelerle sürecek bu şölen, çocuklara en güzel karne hediyesi olacak.

Gordion'un, sömestr kapsamında düzenlediği etkinlikler 25 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve çocuklar Transformers'ın dünyasına yapacakları bu yolculuğa bayılacak. “Fast Warriors” oyun alanında Transformers oyuncaklarını en hızlı şekilde dönüştürebilmek için kıyasıya yarışacak olan çocuklar, “fun match” oyunuyla ise Transformers robotlarının eşlerini bulmaya çalışacak. Sömestr etkinlikleri kapsamında sunulan bir başka Transformers yarışması olan “Hot Shot” olacak ve ve çocuklar bu yarışmada Nerf oyuncaklarıyla Transformers hedeflerini vurmaya çalışacak. Etkinlik alanına kurulacak olan “Game Zone” da ise çocuklar Transformers'ın İpad ve Playstation oyunlarının tadını çıkaracak.

Transformers temalı sömestr etkinlikleri yalnızca oyunlar ve yarışmalarla sınırlı kalmayacak, etkinlikler kapsamında gerçekleştirilecek birbirinden yaratıcı atölyeler çocukların hayal güçlerini geliştirirken verimli ve keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak. Bu bağlamda gerçekleştirilecek ilk atölye “Maske Atölyesi” olacak ve çocuklar rengarenk boya kalemleriyle kendi Transformers maskelerini dilediği gibi boyayacaklar. Etkinlik sonunda bu maskeler çocuklara hediye edilecek. Bir başka etkinlik olan “Resim Atölyesi”nde ise çocuklar Transformers oyuncaklarını boyayarak keyifli zaman geçirecek.

Etkinlik alanına kurulacak olan “Meet and Greet” alanında ise çocuklar rengarenk bir alanın önünde Transformers temalı benzersiz fotoğraflar çektirerek kendilerini büyülü Transformers dünyasının bir parçası gibi hissetme imkanı bulacak. Bu özel alanda çekilen rengarenk fotoğrafları Instagram'da paylaşan ziyaretçilere fotoğrafları özel bir çerçeve ile hediye edilecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...