Sözcü Plus Giriş

TSK: Caniler, 18 Mart, 15 Temmuz ruhunu yok edemeyecek

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, son günlerdeki terör saldırılarının faillerinin her alanda cezalandırılacağı ifade edilerek, milletimize başsağlığı ve yaralılara şifa dilendi.

Güncellenme: 23:51, 21/08/2016
TSK: Caniler, 18 Mart, 15 Temmuz ruhunu yok edemeyecek

TSK’dan yapılan açıklama şu şekilde: “Masum insanlarımızı en mutlu günlerinde, düğünlerinde dahi katletmekten çekinmeyen gözü dönmüş caniler; asil milletimizin birliğini, beraberliğini, dayanışmasını ve sahip olduğu 18 Mart, 15 Temmuz ruhunu asla yok edemeyeceklerdir.

Ülkemizin ve milletimizin gücüne ve geleceğine karşı terörü son bir çare olarak kullananlar layık oldukları cezayı alanda ve yargıda aldılar, alacaklardır.

Türk Silahlı Kuvvetleri, bu bilinçle tüm terör örgütlerine ve her türlü tehdit ve tehlikeye karşı masum tek bir vatandaşımızın dahi kılına zarar vermeden, milletimizin ve devletimizin emrinde; jandarma, polis ve korucularımızla omuz omuza mücadelesini azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.

20 Ağustos 2016 Cumartesi günü Gaziantep’te meydana gelen hunhar ve alçak terör saldırısını şiddetle lanetliyor; bu saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve kahraman ve fedakâr milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.”

DHA

Yayınlanma Tarihi:23:31,