Sözcü Plus Giriş

Üç kız kardeşe bir düğün!

Muğla'nın Milas İlçesi'nde 3 kız kardeş, aynı düğünle dünya evine girdi. Yaklaşık 2 bin davetlinin katıldığı düğünde misafirler gelin ve damatlarla bol bol fotoğraf çekildi.

Güncellenme: 23:30, 26/09/2016
Üç kız kardeşe bir düğün!

Akpınar Mahallesi’nde, dün akşam yapılan düğünde 24 yaşındaki Paramedik Burçin Yaşar ile kuaför olan ikiz kardeşleri 22 yaşındaki Gülçin ve Elçin Yaşar, dürya evine girdi. Abla Burçin Yaşar 30 yaşındaki İbrahim Zungur ile ikizlerden Elçin Yaşar 29 yaşındaki Kenan Döndü ile Gülçin Yaşar ise 29 yaşındaki Selçuk Kovancı ile evlendi. Düğünün yapıldığı bahçeye sığmayınca sokağa taşan yaklaşık 2 bin davetli, gelin ve damatlarla fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Üç kızını birden evlendiren İdris Yaşar, “Bugüne kadar kızlarımın hiçbirini diğerinden ayırmadım. Sevgimiz hep aynı oldu. Düğünlerini de bir arada yaparak mürüvvetlerini aynı anda görmek istedik. Onlarda bu teklifimizi kabul ettiler. Bize üç sevinci aynı anda yaşattıkları için çok mutluyum” dedi.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Gelinlerden Elçin Yaşar ise, “Nişanlarımızı da üç kardeş birlikte yapmıştık. Düğün için de aynı kararı alıp, ailemize üçlü sevinç yaşatmak istedik. Aldığımız karara ilçede bizleri tanıyanlar da katılınca mutluluğumuz daha da arttı” dedi.

Üç kardeşe bir düğün, ilçede de günün konusu oldu.  DHA