Sözcü Plus Giriş

‘Allah de ötesini bırak’ kitabının yazarı Uğur Koşar’ın ‘Nur Terapisi’ fiyatı sosyal medyada olay oldu!

'Allah de ötesini bırak' kitabının yazarı Uğur Koşar'ın 'Nur terapisi' seans fiyatlarının sosyal medyada kişi başı 600 tl olduğu iddia edildi.

null
Güncellenme: 20:45, 24/10/2016
‘Allah de ötesini bırak’ kitabının yazarı Uğur Koşar’ın ‘Nur Terapisi’ fiyatı sosyal medyada olay oldu!

Son dönemlerde tekrar gündeme gelen ‘Allah de ötesini bırak’ kitabının yazarı Uğur Koşar ile ilgili ortaya atılan ‘Nur terapisi’ fiyatları sosyal medyaya bomba gibi düştü. Bir kullanıcının sosyal medya hesabı üzerinden ‘Nur Terapisi’nin seans fiyatlarının kişi başı 600 Tl olduğu ve seansa 6 kişi aldıkları yönünde çıkan iddiaların ardından Uğur Koşar’ın resmi internet sayfasında bulunan iletişim numarasını arayarak iddiaların doğru olup olmadığını sorduk.

Hazırlayan: Tugay AYDIN

İLGİLİ HABER‘Allah De Ötesini Bırak'ın yazarı Uğur Koşar'a aldatma davası‘Allah De Ötesini Bırak'ın yazarı Uğur Koşar'a aldatma davası

Telefonu açan ancak ismini belirtmeyen hanımefendi bu iddiaları sorduğumuzda ne yalanladı, ne de doğruladı. Uğur Koşar’ın bir doktor ya da bir terapist olmadığını, sadece danışman olduğunu söyleyen kişi bu haberlerin neden şu zamanda ortaya atıldığı yönünde tepki gösterdi.

İLGİLİ HABERAllah De Ötesini Bırak kitabının yazarı Uğur Koşar ve eşi Gülşen Koşar canlı yayında karşılaştıAllah De Ötesini Bırak kitabının yazarı Uğur Koşar ve eşi Gülşen Koşar canlı yayında karşılaştı

ugur

Uğur Koşar, daha önce verdiği röportajda seans ücretlerininin 900 lira olduğunu ancak ünlü olduktan sonra bu ücreti 450 liraya indirdiğini söylemişti. Uğur Koşar’ın psikolojik uzmanlık gerektiren bu seanslarda tıbbi ehliyetine sahip olup olmadığı ve denetime tabi tutulup tutulmadığı ise tartışma konusu olarak sürüyor.

İLGİLİ HABERUğur Koşar nasıl UK oldu?Uğur Koşar nasıl UK oldu?

Yayınlanma Tarihi:19:56,