Üsküdar Sancaktepe metro hattı ne zaman açılacak, hangi duraklardan geçecek?

Üsküdar Sancaktepe arasına metro yapılacağının duyurulmasıyla bu iki bölge arasında yaşayan vatandaşlar heyecanla metro hattının ne zaman açılacağını ve hangi duraklaradan geçeceğini merak etmeye başladı. Peki Üsküdar Sancaktepe metro hattı ne zaman açılacak ve hangi duraklardan geçecek?

Üsküdar Sancaktepe metro hattı ne zaman açılacak, hangi duraklardan geçecek?

Üsküdar ve Sancaktepe arasında yapılacak metro hattı, ilgili bölgelere yakın civarlarda yaşayan vatandaşları meraklandırdı. Peki Üsküdar Sancaktepe metro hattı hangi duraklardan geçecek? Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe istikametinde yapılacak olan metro hattı hangi duraklarda duracak. İşte Üsküdar Sancaktepe metro hattı hakkında ayrıntılar…

uskudar-umraniye-buyuk

ÜSKÜDAR-SANCAKTEPE METRO HATTI DURAKLARI

Üsküdar ve Sancaktepe arasında yapılacak olan metro hattı rota olarak Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe doğrultusunda yapılacak. 2016 içinde bitirilmesi planlanan metro hattının geçeceği duraklar Fıstıkağacı – Bağlarbaşı – Altunizade – Kısıklı – Bulgurlu – Ümraniye – Çarşı – Yamanevler – Çakmak – Ihlamurkuyu – Altınşehir – İmam Hatip Lisesi – Dudullu – Necip Fazıl – Çekmeköy/Sancaktepe olarak belirlendi. Hattın uzunluğu 20 KM olacak ve yolculuk süresi ilk ve son durak arasında 30 dakika sürecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...