‘Yolumuz liderimiz Erdoğan’ın yolu’

AKP’nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde 1405 delegenin oyunu alarak AKP’nin yeni Genel Başkanı olan Binali Yıldırım teşekkür konuşması yaptı.

‘Yolumuz liderimiz Erdoğan’ın yolu’

Yıldırım, partililere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek lidere olan sadakatin önemine vurgu yaptı.

Yıldırım’ın konuşmasından satır başları:

AKP’nin Genel Başkanı olarak bana emanet edilen bu mukaddes bayrağı yere düşürmeyeceğim.
Yolumuz zor ama aydınlıktır. Bu kutsal emanetin takipçisi olan büyük Türkiye hedefine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Kutlu yürüyüşümüz hayırlı olsun. Yolumuz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur.

 

Bu kongre, bizim ne kadar büyük, ne kadar güçlü bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Gerçek bir vefa örneği, bu kongrede bir kez daha yaşanmıştır.

On binlerce yol arkadaşımızın katıldığı bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bu coşkuyu bizlerle paylaşan misafirlerimize teşekkür ediyorum.
AK Parti, bugünlere kadınlarımız sayesinde geldi. Kadın kollarımıza her kademede, beldelerde, ilçelerde, illerde, Genel Merkezde fedakarca gece-gündüz demeden çalışan tüm kadınlarımıza, AK kadınlarımıza teşekkür ediyorum özellikle. Geleceğimiz olan gençler, AK Parti sizlerin omuzunda 2023, 2053, 2071 hedef ve vizyonunu gerçekleştirecektir. Sizde bu enerji olduğu müddetçe, evelallah bize karada da havada da denizde de ölüm yok.

Lidere sadakatin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya konmuştur.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...