Sözcü Plus Giriş

46 Yok Olan 1. yeni bölüm izle:

46 Yok Olan 1. bölüm dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. 46 Yok Olan ilk bölümüyle büyük ilgi çekti.

Güncellenme: 16:08, 28/03/2016
46 Yok Olan 1. yeni bölüm izle:

Star TV’nin yepyeni dizisi 46 Yok Olan’ın 1. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. 46 Yok Olan ilk bölümüyle ve oyuncu kadrosu ile büyük ilgi odağı oldu.

46 Yok Olan 1. bölümünü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

46 YOK OLAN 1. BÖLÜM

“İçindeki iyi ve kötünün ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz.”

Murat Günay, babası Reha'nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo'nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır.

Kendini kız kardeşinin tedavisine adayan bir profesör

Murat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

Melis ve Yasemin bir arada

Star'da pazar günü ekrana gelen dizide Melis Birkan psikiyatr, Yasemin Allen ise cinayet büroda çalışan komiser rolü ile izleyenleriyle buluştu.

Farklı bir Melis…

‘Ceyla' karakteri ile izleyeceğimiz Melis Birkan Moleküler Biyoloji ve Genetik Profesörü Murat Günay'ın (Erdal Beşikçioğlu) yanında çalışmaya başladıktan sonra hayatı daha da karmaşık bir hal aldı.

Dedektif Yasemin…

İşinde son derece disiplinli ve başarılı bir komiseri canlandıran Yasemin Allen'in yolu Murat'la ( Erdal Beşikçioğlu) kesişti.

Serdar Akar'ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal'ın yer aldığı, senaryosu Mehmet Ercan Erdem'e ait olan ‘46 Yok Olan', farklı senaryosu ve yıldız oyuncuları ile Star'da izleyici ile buluştu.

Yayınlanma Tarihi:15:03,