Sözcü Plus Giriş

Aile İşi 1. son bölüm izle: Ece asıl fotoğrafı buldu

Atv'nin yeni dizisi Aile İşi'nin 1. bölümü dün akşam yayınlandı. Aile işi son bölümde Hakan sahte aileyi tamamladı fakat beklenmedik bir sürpriz yaşandı.

Güncellenme: 08:57, 18/02/2016
Aile İşi 1. son bölüm izle: Ece asıl fotoğrafı buldu

ATV’nin yepyeni ve kadrosu, konusu ile büyük umut vadeden dizisi Aile İşi’nin dün akşam 1. bölümü ekranlara geldi. Aile İşi son bölümde Hakan kendisine verilen görevi zor da olsa yerine getiriyor ve Sami Bey’in istediği sahte aileyi kuruyor. Mutlu bir aile fotoğrafı da çekiliyor, Her şey tastamam gidiyor derken gece uykusundan uyanan Ece, salona gittiğinde gerçek fotoğrafı görünce ağlıyor. Acaba Ece’nin hafızası geri mi geldi?

Aile İşi 1. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

AİLE İŞİ 1. BÖLÜM İZLE

AİLE İŞİ KONUSU

Ece, zengin bir ailenin en küçük kızıdır. Geçirdiği araba kazasında, ailesinden yedi kişiyi kaybeder. Kazada arabada olmayan ve artık Ece'nin yaşayan tek akrabası olan amcası Sami Bey, kazanın ardında başka gerçekler olduğundan şüphelenmektedir. Olayı aydınlatabilecek tek kişi olan Ece ise kazada hafızasını kaybetmiştir. Amcası, Ece'nin hafızasını geri kazanması için, doktorun önerdiği en tesirli yöntem olan ‘sahte aile'yi denemeye karar verir ve Hakan'dan yardım ister. Birbirinden habersiz, birbirinden arıza, birbirinden orijinal, birbirinden ‘bela mıknatısı' yedi kişi, bir aile olmak zorundadır artık. Bu ilginç aileyi, kahkaha ve hüzün yüklü durumlar bekler.

AİLE İŞİ KADROSU

Ufuk Özkan

Hakan

Onun hayatı bir yetimhane kapısında başlar. Yetim olarak büyümüştür Hakan. Bu yüzdende sert bir mizacı vardır. Çocukluğundan beri tek başına, ayakta kalmaya çalışarak yaşamak onu dışarıdan sert görünüşlü biri yapmıştır. Ama aslında çok yufka yürekli, duygusal, iyi biridir. Asla bir dolandırıcı değildir ama iş konusunda da yakaladığı her fırsatı değerlendirmek ister. Fakat iş konusunda da pek başarılı sayılmaz. Yapmaya çalışıp batırdığı onlarca işten sonra son yıllarda izdivaç ve TV programlarına figüran sağlama işine girmiştir.
Pelin Akil

Müjde

Yirmili yaşların ortasındadır. Önce babasının hemen ardından, bir-iki sene sonra annesinin vefatı ile üç kardeşinin tüm yükü omuzlarına kalmıştır. Onlara hep annelik, hem babalık yapmıştır. Kardeşleriyle beraber Şile' de küçük bir evde yaşarlar ve babasından kalma balıkçı kayığı ile geçimlerini sağlarlar.
Genel olarak neşeli, delidolu bir kızdır Müjde. Pratik çözümler bulabilir. Hazır cevap ve çok dürüsttür. Hak etmediği, kazanmadığı hiç bir şeyi kabul etmez çalışkandır. Haksızlığa dayanamaz. Tek istediği kardeşlerini okutup, iyi bir hayatlarının olmasını sağlamaktır.

Füsun Demirel

Leman

Ellili yaşlarını geçmiştir. Dinç, uyanık, hala kendi yaptığı el işi örgüleri pazarda açtığı tezgahta satarak yaşamaktadır. Biraz agresif bir karakter gibi görünse de aslında çok iyi kalplidir. Onun sorunu dilinin kemiği olmamasıdır. İçinden ne geçerse söyler, kim ne der diye hiç düşünmez.

Sait Genay

Ziya

Leman ile aynı yaşlarda eski bir sokak çalgıcısıdır. Hayatı boyunca akordeonundan ayrılmamış, onunla bir dost arkadaş gibi yaşamıştır. Çapkınlığı, çalıp söylediği eski tangolarla her ne kadar sokakta çalışsa da ruhen bir salon adamıdır Ziya… Leman ne kadar “dan dun” bir karakter ise, Ziya da bir o kadar incelikler adamıdır. Genel olarak neşelidir. Anlık tepkiler gösterebilir, bu tepkilere müziğini katabilir. Çok sesli bir karakter diyebiliriz Ziya'ya bu yüzden.

Hasibe Eren

Emel

Otuzlu yaşların sonu belki kırkların başındadır. Genel olarak Emel, güzelliğine ve üstüne başına düşkün bir karakterdir. Bu yüzden kredi kartı borçları hiç bitmez. O da pazarda bir tezgah, dolayısıyla kooperatifte hisse sahibidir. Kendi yaptığı reçelleri satarak geçimini sağlar. Genel olarak neşeli, şen şakrak bir karakterdir ama bazen bir hüzün basar Emel'i… Özellikle de Ece'ye yakın olduğu zamanlarda. Bu hüznü Emel karakterinin genelinde alttan alta hep hissederiz.

Murat Akkoyunlu

Mülayim

Adı gibi mülayimdir, Mülayim. Emel ile aynı yaşlardadır. Serbest muhasebecidir ama iş bulamadığı için Kudret'in (mahallenin tefecisi) borç tahsilat ofisinde çalışmaktadır. Biraz pısırıklığından biraz temiz kalpliliğinden hiç bir tahsilat yapamaz. Öyle ki elinden gelse cebinde ki paradan insanların borçlarını ödeyecektir. Projedeki en sorumluluk sahibi kişidir. Her ne iş yapıyorsa çok ciddiye alır, işin her türlü gereğini yerine getirmeye çalışır.

Can Bonomo

Berk

20′li yaşların hemen başında. Projedeki en kapalı kutudur. Orijinal hikâyede çok zengin bir ailenin çocuğudur ama bunu kimseye söylemez. Ailesinin zenginliğinden, ona sağladığı olanaklardan vazgeçmiş, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Teknolojiye meraklıdır ve aile içinde “abi” rolünü üstlenecektir.

YAPIM; NTC MEDYA YAPIMCI; MEHMET YİĞİT ALP YÖNETMEN; JALE ATABEY GENEL KOORDİNATÖR NAZLI HEPTÜRK; UYGULAYICI YAPIMCI; ARZU ERSAN DELİGÖZ

SENARİSTLER; ÖZGÜR EVREN HEPTÜRK, FERHAT ERGÜN, JENERİK MÜZİĞİ; CAN BONOMO, CAN SABAN, ALİ RIZA ŞAHENK

Hem güldürerek, hem de hüzünlendirerek, izleyicinin kendisini adeta içinde hissedeceği, eski Türk filmlerini aratmayacak dizinin yönetmen koltuğunda Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi reyting rekorları kırmış birçok dizinin yönetmenliğini üstelenen JALE ATABEY otururken, senaristliğini ise ÖZGÜR EVREN HEPTÜRK üstleniyor.