Sözcü Plus Giriş

Aile İşi 3. yeni bölüm fragmanı: Mülayim geldi izle

Atv'nin yepyeni komedi dizisi Aile İşi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi yeni bölümde Mülayim, tekrar sahte aileye dahil oluyor ve o kriz son buluyor.

Güncellenme: 11:39, 26/02/2016
Aile İşi 3. yeni bölüm fragmanı: Mülayim geldi izle

Komedi dizileri furyasına adını altın haflerla yazdırmak isteyen dizi Aile İşi’nin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi son bölümde Müjde krizi aşılıp Mülayim krizi başlamıştı. Aile işi yeni bölüm fragmanında Mülayim tekrar yuvaya dönüyor. Hakan ise Sami Bey’i yeniden ikna çalışmaasına başlıyor. Bakalım yeni bölümde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor?

Aile İşi 3. bölümü ile 2 Mart Çarşamba saat 20.00’de Atv ekranlarında…

AİLE İŞİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Daha eşikten adım atar atmaz kopan tatlı kıyamet, durulmak bilmez. Ümüğe çökmeler, parça tesirli laf sokuşturmalar ve projeyi yalan edecek her türlü durum itinayla denenir sanki bu evde. Evdekileri nizama sokmaya çalışan Hakan, projeden ayrılan Müjde’yi eve döndürmek için envai çeşit yöntem dener, ancak Müjde’nin inadına toslar. Hakan’a bir diğer darbe de Leman önderliğindeki pazarcıların, protesto eylemi için holding binasının önünde kıyameti koparmasıyla ve karakolda gecelemeye göz kırpmasıyla gelir. Her türlü sorunu, Sami Bey fark etmeden halının altına süpürmeyi başaran Hakan’ın sabrını son olarak arızanın büyüğüyle, Mülayim sınayacaktır.