AÖF sınav giriş belgesi almak için tıklayın!

2016 düz dönemi dönem sonu AÖF sınavları için sınav giriş belgeleri çıktı. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF sınav giriş belgesi almak için tıklayın!

Bu hafta sonu yani 23-24 Ocak günlerinde AÖF güz dönemi final sınavları yapılacak. Dönem sonu notları için belirleyici olarak bu sınavlara girmek için AÖF öğrencilerinin sıav giriş belgesi alması gerekiyor. Adaylardan sınav giriş belgelerini sınava getirmeleri bekleniyor. Sınav giriş belegelerinde adayın gieceği sınav merkeziin bilgisi de bulunuyor. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİNİN ALINMASI

Öğrencilerin sınava giriş yerlerini gösteren sınav giriş belgeleri yayımlandı. Öğrencilerin sınava girmek için bu belgeyi yanlarında getirmeleri gerekiyor. Belgenizi aşağıdaki bağlantıdan erişebileceğiniz AÖF öğrenci sayfasından giriş sisteme giriş yaparak alabilirsiniz

AÖF öğrenci girişi için tıklayınız

AÖF SINAVLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  • Sınava gireceğiniz binayı, sınavdan en geç 1 gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.
  • Sınava girebilmeniz için gerekli olan belgeleri sınava gitmeden önce mutlaka hazırlayın.
  • Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında, yanınızda kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmemektedir.
  • Sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulunun.
  • Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmamaktadır.
  • Sınavda yapacağınız işaretlemeler ve yazacağınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi bulundurunuz.
  • Cevap kâğıdı üzerine test grubunuzu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayı unutmayınız. Test grubunu (kitapçık türünü) (A, B, C, D) kodlamayan veya birden fazla kodlama yapan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.
  • Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunmamalıdır. Aksi takdirde sınavınız ne yazık ki geçersiz sayılacaktır.
  • Resmi kıyafetle (kıtalarından izinli er ve erbaşlar haricinde) sınava giremezsiniz.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...