Araç Hasar Kaydı ve Tramer Sorgulama SMS Hizmeti

Araçların hasar durumu hakkında bilgiye sahip olmak isteyen kişiler araç hasar kaydı ve tramer sorgulama hizmetinden yararlanabilir.

Araç Hasar Kaydı ve Tramer Sorgulama SMS Hizmeti

Araçların yaptığı kazalar ile ilgili tüm bilgiler sistemleri kayıt edildiğinden dolayı İlerleyen dönemlerde de geçmişe dönük olarak araçların kaza durumu hakkında bilgi alınabilmektedir. Yapılan bu incelemeler sayesinde kişiler kolay bir şekilde işlem yapma imkanına sahiptir. Bu açıdan araçların kaza durumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler herhangi bir sorun yaşamadan ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

Araçların hasar kaydı sorgulama işlemlerini yapmak isteyen kişileri SMS aracılığıyla bilgi alması gerekmektedir. Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmetler sayesinde kişiler ihtiyaç duyduğu zamanlarda kolay bir şekilde bilgi alabilme imkanlarına sahiptir. Herhangi bir sorun yaşanmadan kişiler ihtiyaç duyduğu her an araçların kaza ile ilgili güncel durumlarını görüntüleyebilir. Kişilerin Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan SMS servisini kullanarak yapacağı sorgulamalarda mutlaka doğru bir şekilde sorgulamanın yapılması gerekmektedir. Sorgulama işlemlerinde araç plakasının girilerek mesajın 5664 numaralı SMS servisine gönderilmesi yeterli olacaktır. Böylece sistem tarafından araç plakası üzerinden yapılacak incelemeler ile birlikte gerekli olan tüm bilgiler ekranda yayınlanmış olacaktır. Tramer.gen.tr sitesinde yer alan araç hasar sorgulama yazısında belirtildiği gibi sorgulama ekranı şöyledir;

araç sorgulama smsBöylece incelemeler yaparak kolay bir şekilde sizler de aracın durumunu kontrol edebilir ve kaza açısından inceleme yapabilirsiniz. Gib.biz.tr sitesinde yer alan araç sorgulama yazısında da belirtildiği gibi gönderilen bilgiler resmi bilgiler olduğundan dolayı kişilerin bu konuda herhangi bir güven sorunu yaşanmasına da gerek kalmayacaktır. Resmi ve güvenli bilgiler üzerinden yapılan incelemeler sayesinde ihtiyaç duyulduğu her an bilgi almak ve işlem yapmak mümkündür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...