Reklamsız Sözcü

Araç Kaza Tespit Tutanağı Sorgulama

Araç kazaları sonrasında hazırlanan araç kaza tespit tutanağı için online sorgulama yapılabilir.

android-time 11:18
Araç Kaza Tespit Tutanağı Sorgulama
Araç kazaları sonrasında hazırlanan araç kaza tespit tutanağı için online sorgulama yapılabilir.

Kişilerin kaza sonrasındaki durumları hakkında bilgi alabilmesi adına çeşitli uygulamalar oluşturulmuştur. Aracsorgulama.net sitesindeki araç sorgulama yazısında belirtildiği gibi kişiler araç sorgulama yaparak araçların detaylarını öğrenebilir. Araçlar için yapılan bir sorgulama da araç kaza tespit tutanağı sorgulamadır. İlgili sorgulama sayfası şöyledir:

Araç kaza tespit tutanağı sorgulama yapmak isteyenler için üç farklı seçenek sunulur. Bu seçenekler ise şöyledir:

Plaka ve Sigortalı TC Kimlik No ile Sorgulama
Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik No ile Sorgulama
Plaka ve Sürücü TC Kimlik No ile Sorgulama

Araçlar için hazırlanan araç kaza tespit tutanağını öğrenmek isteyenlerin belirtildiği gibi üç farklı sorgulama imkanı bulunur. Sorgulama türlerinden uygun olanlarının seçilmesi yeterlidir. Böylece kişiler araçlar için hazırlanan tutanakları kolay bir şekilde görüntüleyerek bilgi sahibi olabilir.

Arac sorgulama sitesinde yer alan araç tramer kaydı sorgulama yazısındaki belirtildiği gibi araçlar için kaza sorgulamaları da yapılabilir. Bu açıdan kişiler sadece araçların kaza tespit tutanakları için değil, aracın trafiğe çıktığı günden itibaren araçla yapılan tüm kazalar hakkında bilgi alınabilir. Kazaların ve kazalara ait verilerin öğrenilebilir olması, araç sahiplerinin ve kazaya karışan kişilerin işlerini kolaylaştırır.

Bilgi almak isteyen herkes, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nin resmi sitesinde yer alan hizmetlerden yararlanabilir. Online hizmetler ücretsiz olduğundan dolayı kişilerin herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan gerekli bilgiler sunulur. Sizler de istediğiniz zaman araçlar için sunulan hizmetlerden destek alabilir ve başta kaza olmak üzere araçların farklı durumlarına göre güncel durumu inceleyebilirsiniz.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:5607.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more