Sözcü Plus Giriş

Aşk Yeniden 43. bölüm izle: Yeni bölümde Zeynep sancılar içinde!

Aşk Yeniden 43. bölümmü ile bu akşam Fox TV'de seyircisi ile buluşacak. Aşk Yeniden yeni bölümde Zeynep çocuğunu düşürme tehlikesi ile karşı karşıya...

Güncellenme: 14:58, 23/02/2016
Aşk Yeniden 43. bölüm izle: Yeni bölümde Zeynep sancılar içinde!

Ekranların hem komik hem de duygusal dizisi Aşk Yeniden’in 43. bölümü bu akşam yayınlanacak. Aşk Yeniden yeni bölümde bir yandan eğlenecek bir yandan da hüzne boğulacaksınız.

MUKADDES’E TEPKİ!

Aşk Yeniden son bölümde Zeynep’e silahı doğrultan fakat onun yerine, kendisini kolundan vuran Mukaddes’e ailesi tarafından büyük tepki yapıyor. Damadı Orhan ise tepki koyduğunda Mukaddes çıldırıyor.

ŞEVKET KİMLİK DEĞİŞTİRDİ

Polisten kaçan Şevket kimlik değiştiriyor. Kendisini Teoman Aslanusta olarak tanıtan Şevket, motor tamirciliğine soyunuyor. İlk müşterisini ise sopayla dövüyor.

İŞLER TIKIRINDA

Fatih ve Orhan muazzam bir iş teklifi alıyor. Fatih sipariş edilen rakamı duyar duymaz havalara uçuyor. Orhan ise sevincini kendisiyle kutladığını zanneden Fatih’ten büyük fake yiyor. Öte yandan Orhan’a ajanlık teklifi ediliyor!

ZEYNEP DÜŞÜK MÜ YAPIYOR?

Ailece yemek yenilirken Zeynep bir anda yere düşüyor. Apar topar hastaneye kaldırılan Zeynep çocuğunu kaybetme ile karşı karşıya…