AÜ, AÖF güz dönemi sınav soruları ve cevapları açıkladı! AÖF cevap anahtarı için tıkla!

AÜ'den beklenen açıklama geldi ve 2015- 2016 güz dönemi AÖF sınav soruları ve cevap anahtarı öğrencilerin erişimine açıldı. İşte sorular ve cevap anahtarı.

AÜ, AÖF güz dönemi sınav soruları ve cevapları açıkladı! AÖF cevap anahtarı için tıkla!

Geçtiğimiz haftasonu yapılan AÖF güz dönemi dönem sonu sınavına çok sayıda öğrenci girdi. Hem de pek çoğu Türkiye’ye de hakim olan kötü hava şartları altında sınava gitmek durumunda kaldı. Sınav sonrası doğal olarak öğrenciler sınavlarının nasıl geçtiğine dair bir fikir edinmek için AÖF sınav soruları ve cevap anahtarının yayımlanmasını beklemeye başladılar.

AÜ’DEN BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ!

AÖF sınav sorular ve cevap anahtarı öğrencilerin erişimine açıldı. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak erişebileceğiniz sayfada e-posta veya T.C kimlik numarası ile şifrenizi girerek AÖF güz dönemi sınav soruları ve cevap anahtarına erişebilirsiniz.

AÖF sınav soruları ve cevapları için tıklayınız

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversite tarafında ilan edilen akademik takvime göre AÖF sınav sonuçlarını açıklanması henüz kesin bir tarih bulunmuyor. AÖF sınav sonuçları, genellikle sınavdan 10-15 gün sonra açıklanıyor. Bu da 23-24 Ocak’ta yapılan AÖF sınavlarının sonuçlarının 5-14 Şubat aralığında açıklanma ihtimaline işaret ediyor.

Sınav Türü                                       Sınav Tarihi
Güz Dönemi Ara Sınavı                     12 – 13 Aralık 2015
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı     23 – 24 Ocak 2016
Bahar Dönemi Ara Sınavı                  16 – 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı  04 – 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı               16 Temmuz 2016

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...