Sözcü Plus Giriş

Bir Garip Aşk izle (80. yeni bölüm ve fragman): Khushi’nin yalanı ortaya çıkıyor! (Kanal 7 izle)

Bir Garip Aşk yeni bölüm bugün Kanal 7'de ekrana geliyor. Haftanın son Bir Garip Aşk bölümü olan 80. bölümde Arnav'ın babaannesi sürpriz bir ziyaret yapacak

Güncellenme: 11:43, 26/02/2016
Bir Garip Aşk izle (80. yeni bölüm ve fragman): Khushi’nin yalanı ortaya çıkıyor! (Kanal 7 izle)

 

Bu haftanın son Bir Garip Aşk bölümü bugün 16.00’da Kanal 7’de. Peki Bir Garip Aşk 80. bölümde neler olacak? Kanal 7 yeni bölüm özetini yayımlamamış olsa da Bir Garip Aşk yeni bölümfragmanı 80. bölümden ipuçları veriyor.

BİR GARİP AŞK 80. BÖLÜMDE ARNAV’IN BABAANNESİ GELECEK!

Dizinin bugünkü bölümünde sürpriz bir gelişme yaşanacak. Huzur evinden çıkan Arnav’ın babaannesi eve gelecek. Khushi’nin Arnav’ın karısı olduğunu öğrenince oldukça şaşıracak ve fragmana bakılırsa bu durumu pek de iyi bir şekilde karşılamayacak!

BİR GARİP AŞK İNTERNETTEN NASIL İZLENİR?

Kanal 7’nin popüler dizisi Bir Garip Aşk’ı bugün internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (16.00) aşağıdaki bağlantı ile Kanal 7’nin online canlı yayına erişebilir ve yeni bölümü akıllı cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan seyredebilirsiniz.

Bir Garip Aşk 80. yeni bölümü izlemek için tıklayınız (Kanal 7, 16.00)

BİR GARİP AŞK SON BÖLÜMÜ KAÇIRANLAR İÇİN…

Arnav, Khushi'nin sakarlığı yüzünden yere düştü ve sırtında ezikler oluştu. Khushi bu kazadan dolayı kendini sorumlu tutttu ve Arnav'ın tedavisini üstlenerek ona sırt masajı yaptı.

Anjali bebeğini aldırıp aldırmamak konusunda karar vermekte hala zorlanıyordu. Arnav, Khushi'den tüm gece onunla kalmasını istedi. Khushi bu teklifi kabul etmedi ancak Arnav gece boyunca beş dakikada bir Khushi'yi yanına çağırarak onun rahat bir uyku uyumasına izin vermedi.

Gupta ailesinin kaldığı evi eski bulan Arnav, Khushi'ye haber vermeden evdekileri geçici olarak Şantivan'a yerleştirdi. Hastanede Madhumati ve Garima ile karşılaşan Anjali, Khushi'nin Arnav'a annesinin hastalığı ile ilgili söylediklerinin yalan olduğunu anladı. Ailesinin Şantivan'a taşındığını öğrenen Khushi, Arnav ile tartışmaya başlayınca Arnav onu ailesine evliliklerinin bir sözleşmeden ibaret olduğunu söylemekle tehdit etti. İşte Bir Garip Aşk son bölüm…