Sözcü Plus Giriş

Çifte Saadet 4. yeni bölüm izle: Metin’den Perihan ve Hülya’ya rest!

Çifte Saadet yeni bölümde neler olacak? Metin, Perihan'ı mı Hülya'yı mı seçecek? Çifte Saadet'te kadınlar arasında savaş şiddetleniyor!

Güncellenme: 12:43, 27/02/2016
Çifte Saadet 4. yeni bölüm izle: Metin’den Perihan ve Hülya’ya rest!

Çifte Saadet 4. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Saadet ailesinde Perihan’ın hafızasının yerine gelip birden eve gelmesiyle iki kadın arasında kalan Metin rest çekerek “Ben ikinizden birini seçemiyorum veya herhangi birinizden vazgeçemiyorum. Bu sorunu ikiniz aranızda halledin” diyerek rest çekti. Çifte Saadet 4. yeni bölümünü bu akşam 20.00’da aşağıdaki Fox TV canlı yayın linkinden online izleyebilirsiniz.

Çifte Saadet 4. bölüm izle – Fox TV canlı yayın

ÇİFTE SAADET YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çifte Saadet yeni bölümde; 2 kadın arasında kalmak Metin için giderek katlanılmaz bir hal alıyor. Bir çıkış noktası bulamayan Metin, çaresiz Perihan ve Hülya'ya içini dökecek. Bu ufak çaplı serzeniş Metin'in üzerinden büyük bir yük kaldıracak, nefes almasını sağlayacak. Ancak Perihan ve Hülya cephesinde işler hiç de sanıldığı gibi gitmeyecek. Aksine iki kadının harekete geçmesine neden olacak. Kılıcını ilk çeken ise Perihan! Hülya'nın da başka seçeneği kalmayacak bu durumda…

Tünelin ucunda ışık gören Metin, her şeyden habersiz rahatlamış olmanın keyfini çıkarırken kara bulutlar üzerinde tekrar gezinmeye başlayacak mı? Çifte Saadet Cumartesi akşamı FOX’ta!