Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. yeni bölüm fragmanı solukları kesti! (İzle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Yeni bölümde Nazlı, çocugunu geri almanın planlarını yaparken Toprak'ın yeğeni intikam peşine düşmüştür. Alpaslan'a yapılan saldırı Hızır'a ulaşır. Hızır geri saldırı yapacaktır ve bunu masada paylaşacaktır. Masada verilen sözün tutulmasını isteyen Hızır ne yapacaktır? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve özeti ve izleyebileceğiniz link haberimizde.

08:46 -
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. yeni bölüm fragmanı solukları kesti! (İzle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Nazlı, Hızır’dan çocuğunu almak için varını yoğunu ortaya koyarken “Oğlumu onlara bırakmam!” diyerek bu konuda ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Öte yandan Alpaslan tarafından masa toplantısında öldürülen Toprak’ın yeğeni intikam için kolları sıvar ve ilk atağını yapar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yarın akşam ATV’de ekrana gelecek. Yeni bölümü aşağıdaki linkten yayın saati 20.00’da izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. yeni bölüm izle (31 Mayıs Salı ATV)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 38. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da geçen hafta Nazlı tam kaçmak üzere iken Hızır’a yakalanır. Hızır, bu 3 etti diyerek Yunus’u ondan alır. Nazlı, ne kadar da engellemeye çalışsa da Hızır’ı durduramaz. Hızır, daha önce Nazlı’yı bir daha böyle bir hata yaparsan Yunus’u senden alırım, bir daha da yüzünü göremezsin demişti. Nazlı, evinde üzgün ama aynı zamanda kızgın bir şekilde “Oğlumu onlara bırakmam” diyerek Yunus’u geri alabilmenin planlarını yapar. Nazlı “Son nefesime kadar savaşacağım, Yunusumu alacağım” diyerek bu konudaki hırsını herkese gösterir.

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Toprak’ın yeğeni dayısını intikamını almak için ilk atağını yapar. Alpaslan’ın olduğu yere saldıran Toprak’ın yeğenin yaptığı bu hareket Hızır’a bildirilir. Vehbi’yi gören Hızır, direk “kim öldü?” diye sorar. Fragmanda Şahin ağanın ağlarkenki görüntüleri bu sorunu cevabını veriyor. Hızır, Ünal beyin masasında sözünde durmayanların kafasına İlyas ile birlikte sıkacaklarını söyler. Yolumuza engel olanları bertaraf etmek benim bana düşer diyen Hızır yeni atak yapmanın peşinde…

Hızır, Nazlı’ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır’ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem’e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten’den gelir. Toprak’ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan’ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret’in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan’ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret’i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine’yi etkileyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ GEÇEN BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan, Ünal Kaplan’ın oyununa beklenmedik hamlesiyle karşılık vermiştir. Herkes Özkan’ın ölümüne oylama yapılmasını beklerken, masadaki sürpriz kan kaybı dengeleri bozar. Yokluğunda yaşananlara karşılık olarak ilk hamle Ünal Kaplan’dan mı yoksa Özkan’ın arkasındaki gücü öğrenip henüz bir şey yapamamış olan Hızır Çakırbeyli’den mi gelecektir? Cenaze evinde artan gerilim de işleri iyice karıştırır. Toprak’ın arkasında bıraktığı yeğeni bu ölüme sessiz kalma niyetinde değildir. Kontrolün her geçen gün elden gittiğini gören Hızır Çakırbeyli yeni dostlarıyla uzlaşma yoluna gitme konusunda artık kararlıdır. Masada bunlar yaşanırken Çakırbeyli hanesi de iç karışıklıklarıyla uğraşır. Meryem, Esra’yı aldattığını düşündüğü İlyas’a tepkisini sert gösterir. Alparslan’ın eline tekrar silah aldığının öğrenilmesi de aileyi telaşlandıracaktır. Nazlı cephesinde ise olayları karıştıran bu kez Nurten olur. Korkuları artan Nazlı’nın Hızır’a üçüncü hatayı yapması an meselesidir.

Son güncelleme: 14:50 31.05.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more