Sözcü Plus Giriş

Eve Dönüş 20. son bölüm: Elif, yurttan firar etti (İzle)

Eve Dönüş son bölümde Kürşat, Elif'i geri alabilmek için uğraşırken Elif yurttan kaçmayı başarır. Eve Dönüş 20. bölüm full video burada...

Güncellenme: 08:29, 27/02/2016
Eve Dönüş 20. son bölüm: Elif, yurttan firar etti (İzle)

Eve Dönüş 20. yeni bölümü ile bu akşam ATV ekranlarına gelecek. Eve Dönüş son bölümde ise Kürşat’ın Elif’i geri almak varını yoğunu ortaya koydu. Bu arada hapisten firar eden Leyla’nın Elif’i almak için yapacağı hamleyi bilen Kürşat, zamanında engel olabildi mi? Eve Dönüş 20. bölüm full videosuna haberimizdeki linki kullanabilirsiniz.

Eve Dönüş 20. yeni bölüm izle – ATV canlı yayın

EVE DÖNÜŞ 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eve Dönüş yeni bölümde Leyla, çaresizce mezarları kazıp Yusuf’u kurtarmaya çalıştı. Bir süre sonra yaşadığı üzüntüye ve yorgunluğa dayanamayıp bayıldı. Leyla’ya Şayan’ın adamlarından önce ulaşan Oflaz, genç kadını alıp götürdü. Aras ise Şayan’a oğlu olduğunu söyledi. Şayan, bu itirafa inanmayınca Leyla’ya sormak üzere adamlarına Leyla’yı getirmeleri talimatını verdi.

Düdüklü, çocuklara yurdu cehenneme çevirmeye devam etti. Gece seçtiği çocukları Taksim’in arka sokaklarında dilendirip üzerlerinden para kazanmak üzere biriyle anlaşır fakat işler istediği gibi gitmedi. Elif ve Beyaz zorla dilendirilmek üzere gittikleri yerden fırsatını bulup, kaçtılar. Nalân yurda teftişe giden heyete eşlik etti. Kürşat, Canan ve İpek de teftiş sırasında yurtta idiler. Düdüklü, teftiş olacağını öğrendiğinde yurdu olması gereken hale çevirip, çocukları ağızlarını açmaması için sıkıca tembih eder. Elif ve Beyaz’ın heyet geldiğinde yurtta olmaması Düdüklü için zor bir sınavdır.

Hapishanede kızının özlemine daha fazla dayanamayan Leyla’nın firar ettiğini öğrenen Kürşat, Leyla’nın bu planını tahmin eder ve yurda gidip güvenliğin artırılması için müdürle konuştu. Bu arada Kürşat, kızına bir an evvel kavuşmak için, Şayan’ın kendisine yapacağı akıl almaz teklifi karşısında ne yaptı?

Yayınlanma Tarihi:09:56,