Fenomen Haftanın Finali izle: Fenomen’de kim elendi? Büyük ödül kimin oldu?

Fenomen Haftanın Finali'nde bir kişi hayallerine veda ederken bir kişi de büyük ödülün sahibi oldu. Altıncı hafta sonunda Fenomen'de kim elendi? Fenomen Haftanın Finali büyük ödül kimin oldu? Halk oylamasında koruma altına kim alındı? İşte Fenomen Büyük Finali 6. hafta sonuçları...

Fenomen Haftanın Finali izle: Fenomen’de kim elendi? Büyük ödül kimin oldu?

Fenomen Haftanın Finali, dün akşam TV8’de ekranlara geldi. Altınca haftasına giren Fenomen’de dün akşam yarışmaya bir kişi veda ederken bir kişi de büyük ödülün sahibi olacak. Türkiye'nin en tanınmış yüzleri olabilmek ve her hafta büyük ödülü alabilmek için kıyasıya mücadele eden Fenomen adayları 6. haftayı geride bırakırken eve ve hayallerine kim veda edecek? Fenomen Büyük Finali’nde büyük ödül kimin oldu? Fenomen Büyük Finali’ne dair detaylar haberimizde.

Türkiye'nin en tanınmış yüzleri olabilmek ve her hafta büyük ödülü alabilmek için kıyasıya mücadele eden Fenomen adayları 6. haftayı geride bırakırken eve ve hayallerine kim veda etti?  Eleme oylamasında bu hafta popüler olarak, 2 isim yazma hakkı kazanan Esra Çetin ve Kerim Savaş Sarı evden kimin gitmesini istedi?  Bu hafta büyük ödül kızlar evine mi, erkekler evine mi gitti?  Birbirlerinin ismini yazmak için anlaşan yarışmacılar amaçlarına ulaşabildi mi?  Elenen yarışmacının yerine gelen yeni ismin kullandığı oy ile hangi yarışmacı hayallerine veda etti? Hepsi ve daha fazlasını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
Fenomen Haftanın Finali İzle (27 Mayıs Cuma 00.15 TV8)

FENOMEN’DE KİM ELENDİ?

Fenomen’in 27 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölümünde kim elendi belli oldu. Eleme için isimleri geçen üç isim vardı; Derya, Gül ve Simay. Bu üç isim arasında oy dağılımı Derya 7, Gül 6 ve Simay 2 oy oldu. Halk oylamasında izleyicilerin kimi koruma altına aldığına bakıldı. Bu üç isimden birine dokunulmazlık çıktı mı diye bakılan halk oylamasında Harun’un ismi çıkması üzerine Fenomen’de yarışmaya veda eden isim Derya Şireci oldu.

FENOMEN’DE BÜYÜK ÖDÜL KİM OLDU?

Fenomen Büyük Finali’nde bu hafta halk oylaması sonrasında büyük ödülü kazanacak kişiyi açık oylama belirledi. Fenomen’de açık oylamada üç isim ön plana çıktı ve ödül için bu adaylar yarıştı. Fenomen’de büyük ödül için Seyda, Kerim ve Simay arasında kullanılan oylar sonrasında büyük ödülü kazanan belli oldu. Fenomen’de son oy hakkı Emre’ye geldiği zaman oy dağılımı; Seyda 5, Kerim 4 ve Simay 2 oydu. Zor bir karar vermek zorunda kalan Emre, oyunu Kerim’e verse ödül sıfırlanacaktı. Simay ve Seyda’dan birine vermesi halinde ise büyük ödül Seyda’nın olacaktı. Ve Emre, oy hakkını Seyda’dan yana kullanarak Fenomen’in 27 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan bölümünde yapılan açık oylama sonucunda 25.000 TL’lik büyük ödülün sahibi Seyda olmasını sağladı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...