Sözcü Plus Giriş

Findeks Üyelik İşlemleri Ve Kredi Notu Sorgulama

Findeks üyelik işlemlerinde kişiler kendi durumlarına göre seçim yapmalı ve ekrandaki formları doldurmalıdır. Findeks kredi notu sorgulama detayları burada.

Güncellenme: 16:11, 07/03/2016
Findeks Üyelik İşlemleri Ve Kredi Notu Sorgulama

Findeks kredi notu sorgulama konusunda kullanılabilen tek portaldır ve sistem ücretli bir üyelik üzerinden çalışır. Bu nedenle kredi notu sorgulama yapmak isteyenlerin ilk olarak Findeks üyelik işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Findeks üyelik işlemleri için bireysel ve ticari olarak iki seçenek bulunur. Findeks.gen.tr sitesindeki Findeks puan hesaplama yazısında da belirtildiği gibi üyeliği bulunanlar direk üyelik giriş bölümünden sisteme erişim sağlayabilir. Üyelik giriş bölümü ise şöyledir;

Resimdeki alan bireysel kişiler için giriş alanıdır. Eğer ticari bir hesaba sahipseniz resimdeki ekranda sağ üst köşede bulunan ticari bölümüne tıklamanız gerekir. Böylece ticari üyelikler için hazırlanan üye giriş alanına erişim sağlayarak bilgilerinizi bu bölüme girebilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bireysel Üyelik

Findeks üyelik işlemlerinde bireysel seçildiğinde hangi işlemlerin yapılması gerektiği sistem tarafından detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Buna göre bireysel üyelik işlemlerini yapmak isteyenlerin takip etmesi gereken adımlar şöyledir;

Sorgulama sitesindeki kredi notu sorgulama yazısında belirtildiği gibi kişilerin belirtilen üyelik işlemlerini yaparak üyelik alması sonrasında kolay bir şekilde site üzerinden kredi notu sorgulama işlemleri yapılabilir.

Ticari Üyelik

Bireysel üyeliğin dışında alınabilen ticari üyelik için takip edilmesi gereken adımlar ise şöyledir;

Ticari üyelik almak, bireysel üyeliğe göre çok daha uzun sürmekte ve kurumlar üzerinden işlem yapılmasını gerektirmektedir. Findeks üyelik işlemlerinin eksiksiz olarak yapılması gerekir. Ayrıca Findeks üyelik işlemleri için dikkat edilmesi gereken önemli bir detay da üyelik almanın ücretli olduğudur. Bu konuda yine üyelik seçimlerinde paket fiyatlarına bakarak seçim yapabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:11:39,