Sözcü Plus Giriş

Göç Zamanı 4. son bölüm izle: Yemin ölecek mi?

Göç Zamanı 4. bölümü dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Göç Zamanı son bölümde Cennet, öyle bir gerçeği itiraf etti ki!

Güncellenme: 11:30, 21/02/2016
Göç Zamanı 4. son bölüm izle: Yemin ölecek mi?

Star TV’nin yeni başlayan fakat konusu ile büyük ses getiren dizisi Göç Zamanı’nın 4. bölümü dün akşam Star TV’de ekranlara geldi. Göç Zamanı son bölümde Yemin vuruldu. Hastane odasında toplanan aile şok bir itirafla sarsıldı. Cennet, Yemin’in öz oğlu olduğunu itiraf etti. İtirafın ardından Yemin’in kalbi durdu. Acaba Yemin hayata dönecek mi?

Göç Zamanı’nın 4. bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli…

GÖÇ ZAMANI 4. BÖLÜM

GÖÇ ZAMANI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cennet kızlarını koruyabilecek mi?

Cennet, Zümrüt'ün Yemin'e teslim olduğunu öğrenince deliye döner ve onu kurtarmak için canını tehlikeye atar. Zümrüt, Demir'in yardımlarıyla okul kaydını yaptırırken, Cennet de bir halı atölyesinde işe başlar. Ancak adının Yılmaz ile çirkin bir şekilde anılmasını gururuna yediremez ve işi bırakmak zorunda kalır. Bundan sonra Yılmaz'ın evinde misafir olmaları mümkün değildir. Cennet için bu koca şehirde kızlarını koruyabilmek sandığından çok daha zor olacaktır. Yemin ve Hanım Cemal'in cenazesini kaldırır fakat köylülerin dışlamaları yüzünden memleketlerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Yemin, babasının durumundan faydalanıp annesine yanaşan muhtardan intikamını almak için muhtarı ve oğlu Veysel'i polise ihbar eder. İş Bilal'e kadar uzanır. Bilal'i polis baskınından kurtaran Yemin olur ve artık onun sağ koludur. Yılmaz karısı Sevgi'ye gelen gizemli telefonların izini bulmuş, adım adım yaklaşmıştır düşmanına. Sevgi ise Yılmaz'ın en büyük düşmanı Bilal'in tuzağına düşmek üzeredir.