Sözcü Plus Giriş

Göç Zamanı 4. yeni bölüm fragmanı izle: Cennet’in vicdan azabı

Göç Zamanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Göç Zamanı yeni bölümde Cennet kızlarını korumak için çabalıyor fakat Yemin'i ihmal ettiğini düşünüyor.

Güncellenme: 15:19, 18/02/2016
Göç Zamanı 4. yeni bölüm fragmanı izle: Cennet’in vicdan azabı

Star TV’nin yeni başlayan ve büyük umut vadeden dizisi Göç Zamanı’nın 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Göç Zamanı yeni bölümde kızı zümrüt’ü okutmak için hayatını riske atan Cennet kızlarını düşünürken oğlu Yemin’i ihmal ettiğiğni düşünüyor ve büyük pişmanlıklar yaşıyor.

Göç Zamanı 4. bölümü ile 20 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NLER OLMUŞTU?

Cennet kızlarını koruyabilecek mi?

Cennet, Zümrüt'ün Yemin'e teslim olduğunu öğrenince deliye döner ve onu kurtarmak için canını tehlikeye atar. Zümrüt, Demir'in yardımlarıyla okul kaydını yaptırırken, Cennet de bir halı atölyesinde işe başlar. Ancak adının Yılmaz ile çirkin bir şekilde anılmasını gururuna yediremez ve işi bırakmak zorunda kalır. Bundan sonra Yılmaz'ın evinde misafir olmaları mümkün değildir. Cennet için bu koca şehirde kızlarını koruyabilmek sandığından çok daha zor olacaktır. Yemin ve Hanım Cemal'in cenazesini kaldırır fakat köylülerin dışlamaları yüzünden memleketlerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Yemin, babasının durumundan faydalanıp annesine yanaşan muhtardan intikamını almak için muhtarı ve oğlu Veysel'i polise ihbar eder. İş Bilal'e kadar uzanır. Bilal'i polis baskınından kurtaran Yemin olur ve artık onun sağ koludur. Yılmaz karısı Sevgi'ye gelen gizemli telefonların izini bulmuş, adım adım yaklaşmıştır düşmanına. Sevgi ise Yılmaz'ın en büyük düşmanı Bilal'in tuzağına düşmek üzeredir.

 

Yayınlanma Tarihi:12:23,